+420 607 607 678 |
info@finemgroup.cz
Prodej RD Chotýčany
7 990 000 Kč
měsíční poplatky: 5 000,- Kč
Prodej
Chotýčany
Vlastvnictví
Osobní
Užitná plocha
918m²
Konstrukce
Zděná
Sklep
Ano
Energ. třída
D
Garáž
Ano
Podlaží
3
Stav objektu
velmi dobrý
Popis nemovitosti

V zastoupení majitele Vám nabízíme RD v obci Chotýčany u Českých Budějovic. Rodinný dům o celkové výměře 916m2 disponuje dvěmi bytovými jednotkami 4+1, přízemním prostorem 2+1, kde se nachází nově zrekonstruovaný komerční prostor a dále přístavek, který je připraven na samostatný byt 1+1.
Do RD vstupujeme hlavním vchodem, ze kterého vstupujeme do komerčního prostoru, kolem recepčního pultu, kde je nově vybudovaná vířivá vana se skleněným sprchovým koutem a odděleným WC, dále pak sauna a odpočinková místnost. Celý prostor je klimatizován dvěmi klimatizacemi zn. Carrier, které slouží k vytápění a k odvhlčení vzduchu.
Do patra vstupujeme schodištěm do bytu 4+1, odtud na prostornou vstupní halu, ze které jsou samostatné vstupy do obývacího pokoje, který disponuje velkým proskleným oknem, dále pak do koupelny s velmi prostorným sprchovým koutem a WC, kuchyně s malou spižírnou, odtud do pokoje, který je průchozí s ložnicí.
Druhé patro bylo přistavěno v roce 2017. Do patra vstupujeme schodištěm do bytu 4+1, který je dispozičně řešený jako byt v prvním patře, pokoje v tomto bytu jsou neprůchozí. Dále je zde navíc vana a krbová kamna.
Do obou bytů je možné vstoupit venkovním schodištěm.
RD je zateplen ze třech stran, částečně podsklepený, půda, garáž s elektricky ovládanými dveřmi pro dvě osobní auta, dále pak venkovní bazén s prostornou zahradou a pergolou k posezení.
Vytápění a ohřev vody zajišťuje tepelné čerpadlo a krb v horním patře domu. Elektrická energie 220V, veřejná kanalizace, obecní voda.
V obci pošta a obecní úřad. Veškerá občanská vybavenost České Budějovice 11km do centra města.
Dům je vhodný pro rodinné bydlení ale i jako výborná investice.

Lena Tejčková
realitní makléř
+420 607 607 678
lena.tejckova@finemgroup.cz
Jihočeský kraj, Středočeský kraj a Praha


Potřebujete pomoci s financováním nemovitosti?

Kontaktujte nás a informujte se o možnostech financování.